iPhone 12 128 GB Purple

SKU
MJNP3SE/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252430309
Боја
Purple
Модел
128 GB
Големина
iPhone 12
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB
Резолуција
2532 x 1170 at 460 ppi

Product declaration