iPhone 13 128 GB Blue

SKU
MLPK3SE/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252708309
Боја
Blue
Модел
128 GB
Големина
iPhone 13
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB

Product declaration