iSTYLE 18W SINGLE USB CHARGER - white

SKU
PL9915101100001

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Не мора да чекате со часови за да го наполните телефонот. Полначот iStyle 18W QC 3.0 е опремен со Qualcomm Quick Charge 3.0 технологија со максимална моќност од 18W. Полнењето е до 2,5x побрзо од стандардниот полнач.Со мала големина и тежина. Овој ѕиден полнач е исто така погоден за употреба со безжичен полнач за брзо полнење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049111798
Боја
White
Charger type
USB
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Air 4, iPad (8th gen)

Product declaration