iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray

SKU
PL9915101900018

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE 45W PD Car Charger е полнач за автомобил од новата генерација со голема моќност , кој нема да ги остави вашите уреди без батерија, дури и додека сте во движење. Тој е опремен со USB-A 3.0 влез со поддршка за брзо полнење и со USB-C приклучок кој поддржува Power Delivery 3.0 со излезна моќност до неверојатни 45W. Благодарение на тоа можете Вашиот MacBook или MacBook Air (2018 и подоцна) да го носите секаде со Вас и да го наполните кога сакате.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105636
End of life
No
Боја
Вселенски сива
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (5th gen.)
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13"
Compatibility
Apple Magic Keyboard