iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray

SKU
PL9915101900018
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

iSTYLE 45W PD Car Charger е полнач за автомобил од новата генерација со голема моќност , кој нема да ги остави вашите уреди без батерија, дури и додека сте во движење. Тој е опремен со USB-A 3.0 влез со поддршка за брзо полнење и со USB-C приклучок кој поддржува Power Delivery 3.0 со излезна моќност до неверојатни 45W. Благодарение на тоа можете Вашиот MacBook или MacBook Air (2018 и подоцна) да го носите секаде со Вас и да го наполните кога сакате.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105636
End of life
No
Боја
Вселенски сива
Компатибилност - адаптер
USB, USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 11", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (5th gen.)
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13"
Compatibility
Apple Magic Keyboard