Satechi 72W Type-C PD Car Charger - Space Gray

SKU
ST-TCPDCCM

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Наполнете ги Вашите уреди додека сте на пат заедно со Satechi 72W Type-C PD полначот за автомобил. Користејќи ја најновата технологија за испорака на напојување, полначот за автомобили 72W испорачува до 60W од својот USB-C приклучок за брзо полнење на компатибилни лаптопи, таблети и паметни телефони и дополнителна USB-A порта за истовремено напојување на друг уред, до 12W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008352
Боја
No
Големина
No

Product declaration