Satechi 72W Type-C PD Car Charger - Space Gray

SKU
ST-TCPDCCM
 

Достапност

Слични производи

EPICO Car Extendable Holder - black
EPICO Car Extendable Holder - black
3.490 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MINI DUAL 30W CAR CHARGER
NEXT ONE MINI DUAL 30W CAR CHARGER
1.990 МКД

Достапен производ

iSTYLE 38W Pro Car Charger - space grey
iSTYLE 38W Pro Car Charger - space grey
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

DUAL 63W CAR CHARGER
DUAL 63W CAR CHARGER
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 3.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE Sensor Wireless Charging Car Holder (15W/10W/7.5W) + 18W car charger (bundle)
iSTYLE Sensor Wireless Charging Car Holder (15W/10W/7.5W) + 18W car charger (bundle)
4.690 МКД

Достапен производ

iStyle Magnetic Wireless Car Charger (MagSafe compatible) 15W/10W/7,5W + 18W QC space gray
iStyle Magnetic Wireless Car Charger (MagSafe compatible) 15W/10W/7,5W + 18W QC space gray
3.590 МКД

Достапен производ

Satechi Magnetic Wireless Car Charger - Silver
Satechi Magnetic Wireless Car Charger - Silver
Special Price 2.290 МКД
Regular Price 4.990 МКД

Достапен производ

ISTYLE Ultrathin Wireless Car Charger - MagSafe compatible - Silver/White
ISTYLE Ultrathin Wireless Car Charger - MagSafe compatible - Silver/White
Special Price 2.490 МКД
Regular Price 3.690 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MAGNETIC CAR CHARGER | MAGSAFE COMPATIBLE
NEXT ONE MAGNETIC CAR CHARGER | MAGSAFE COMPATIBLE
Special Price 2.290 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Epico Ultrathin Wireless Car Charger MagSafe compatible - Black
Epico Ultrathin Wireless Car Charger MagSafe compatible - Black
3.690 МКД

Достапен производ

iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray
iSTYLE 45W PD Полнач за во автомобил - Space Gray
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Наполнете ги Вашите уреди додека сте на пат заедно со Satechi 72W Type-C PD полначот за автомобил. Користејќи ја најновата технологија за испорака на напојување, полначот за автомобили 72W испорачува до 60W од својот USB-C приклучок за брзо полнење на компатибилни лаптопи, таблети и паметни телефони и дополнителна USB-A порта за истовремено напојување на друг уред, до 12W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008352
Боја
Space Gray
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Charger type
Car charger
Connectivity
USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15

Product declaration