iSTYLE торба за MacBook Air/Pro 13" - сива

SKU
PL9916141900001

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049141931
Боја
Dark Grey
Големина
13"
Бои
Grey
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020)

Product declaration