iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива

SKU
PL9916141900002
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Боја
темно сива
Големина
No
Бои
Grey
Case Size
16"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration