iSTYLE sleeve - MacBook Pro 15/16" - Black

SKU
PL9911141300027

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049141979
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Neoprene
Case Size
16 инчи
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 16"

Product declaration