iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - space gray/black

SKU
PL9915111900015
 

Достапност

Слични производи

iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - silver 2019
iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - silver 2019
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE USB Type-C HUB PRO - silver/black
iSTYLE USB Type-C HUB PRO - silver/black
Special Price 4.190 МКД
Regular Price 6.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE USB Type-C HUB PRO - space gray/black
iSTYLE USB Type-C HUB PRO - space gray/black
Special Price 4.290 МКД
Regular Price 6.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - space gray 2019
iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - space gray 2019
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - silver/black
iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - silver/black
Special Price 3.390 МКД
Regular Price 5.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - gold/black
iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - gold/black
Special Price 3.090 МКД
Regular Price 5.490 МКД

Достапен производ

"iStyle USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m - space gray"
"iStyle USB-C to Lightning Metal Cable 1,2m - space gray"
1.490 МКД

Достапен производ

Детали

iSTYLE Type-C HUB 4K HDMI е совршено опремен USB-C мулти-влез кој е компатибилен со сите нови модели на MacBook Air (2018 и подоцна), MacBook Pro (2016 и подоцна) и MacBook. Можете да го полните Вашиот лаптоп користејќи го приклучокот USB-C на хабот додека ги користите сите влезови за да поврзете широк спектар на периферни уреди (како глушец, тастатура, екстерен диск итн.).
Hub-от е опремен со:
  • 3 x USB 3.0: пренос на податоци до 5Gbps
  • 1 x USB-C влез за полнење : поддржува PD 3.0 5V / 9V / 12V / 15V / 20V 3A 49W макс.
  • 1 x HDMI излез: видео во 4K @ 30Hz, HDCP1.4 / 2.2

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105520
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 14" - 2021, MacBook Pro 16" - 2021

Product declaration