iSTYLE Lightning Metal Cable 1,2m - space gray 2019

SKU
PL9915111900004
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
EAN code
8596049111774
Боја
Space Gray
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad mini 5, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration