Kalyf Speck MACBOOK AIR 13"(2018) SMARTSHELL - WILDBERRY PURPLE

SKU
126087-6010

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Purple
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration