Kalyf Speck MACBOOK AIR 13"(2018) SMARTSHELL - WILDBERRY PURPLE

SKU
126087-6010

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Purple
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration