Knomo BARBICAN Leather Sleeve 13inch - Brown

SKU
45-101-BRN

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го Вашиот MacBook или Ultrabook со нашиот Barbican Sleeve. Направен е од квалитетна кожа и служи за одржување на состојабата на Вашиот уред, притоа обезбедувајќи повисок естетски изглед.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385416279
Боја
Brown
Модел
No
Големина
13inch
Капацитет
13 inch
Бои
Brown
Материјал
Leather
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Димензија и тежина
Dimensions: H25 x W36 x D1.8 cm Weight: 0.3 kg

Product declaration