Knomo BARBICAN Leather Sleeve 15inch - Brown

SKU
45-102-BRN

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го Вашиот MacBook Air или Ultrabook со футролата изработена од кожа. Одржете ја квалитетната состојба на Вашиот уред и подобрете ја неговата естетска вредност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
0.4000
EAN code
5055385416316
Боја
Brown
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
15 inch
Бои
Brown
Материјал
Leather
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
Dimensions: H27 x W39 x D3.5 cm Weight: 0.36 kg

Product declaration