Knomo FOSTER - MacBook Pro 15" - black

SKU
45-201-BLA

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Rafinovaná a dokonalá. Luxusná kožená taška Knomo FOSTER je ideálna na prenášanie vášho MacBooku Pro.

Materiály
• Vyrobená z pravej kože
• Oddeliteľný a nastaviteľný ramenný popruh
• Polstrované kožené úchyty

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
EAN code
5055385423772
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Leather
Case Size
14 инчи
Тип на футрола
Bag
Димензија и тежина
Dimensions: H27 x W37 x D7.5cm
Weight: 1kg

Product declaration