Leef Access Mobile SD Card Reader Android - Retail Pkg - White Orange

SKU
LACM0WN00E6
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple AirTag (1 во пакување)
Apple AirTag (1 во пакување)
2.690 МКД

Достапен производ

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Apple AirTag (4 во пакување)
Apple AirTag (4 во пакување)
8.790 МКД

Достапен производ

Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
16.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.790 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

Детали

Заштедете и споделете повеќе меморија

Без разлика на вашиот мобилен уред, никогаш немате доволно простор за фотографии, видеа и апликации што ги сакате. Leef Acces е иновативен microSD читач кој доаѓа со microUSB конектор на едниот крај и слот за microSD картички од другата страна, како и дополнителен слот за складирање microSD како бонус.

Дизајниран за активен животен стил

Поголема способност да споделувате фотографии, да чувате музика или да гледате филмови со било кој, насекаде. Со Leef Access нема потреба од дата конекции, кабли, Wi-Fi пристап или дополнителен извор на енергија. Можете да управувате со вашите датотеки онака како што сакате, без граници (или уште подобро без прикачени кабли).

Тестиран во машина за перење

Сите Leef производи се дизајнирани да бидат водоотпорни, отпорни на удари и прашина, заштитувајќи ги вашите спомени.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Weight
0.2000
EAN code
855284005001
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Бои
White
Android Compatibility
4.1.x and higher

Product declaration