Lens Glass screen protection for iPhone 11 Pro & 11 Pro Max

SKU
IPH-11PRO-CAM-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Големина
iPhone 11 Pro
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration