NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Pro

SKU
IPH-11PRO-3D
 

Достапност

Слични производи

NextOne 3D Privacy стакло за iPhone 11 Pro
NextOne 3D Privacy стакло за iPhone 11 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

Lens Glass screen protection for iPhone 11 Pro & 11 Pro Max
Lens Glass screen protection for iPhone 11 Pro & 11 Pro Max
800 МКД

Достапен производ

Детали

3D NextOne стаклената фолија е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
Weight
0.0000
EAN code
6427157000235
Големина
iPhone 11 Pro
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro

Product declaration