LIFX Mini E27 сијалица - 4 во пакување

SKU
HB4L3A19MC08E27

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Овозможува идеално осветлување, дизајнирано со повеќе избори во боја и поддржува безжична контрола, LIFX Mini Color 4-Pack E27 WiFi LED Smart Light Bulb е импресивен извор на светлина за паметни домови. Исто така, има поддршка за различни говорни услуги * за да ви овозможи да ги менувате поставките без раце.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LIFX
End of life
No
HomeKit compatibility
No
Connectivity
Wi-Fi