LIFX Mini Colour and White Wif-Fi Smart LED Light Bulb B22

SKU
L3A19MC08B22

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

LIFX е LED паметна светлина која користи Wi-Fi за да донесе жива боја во вашиот дом. Едноставна апликација ви овозможува да го прилагодите искуството; контролирајте едно светло или целиот ваш дом. LIFX е најсветлата LED-сијалица со можност за Wi-Fi со 16 милиони бои, вклучително и топло до ладно бели нијанси без потреба од централен управувач. LIFX работи со водечки платформи за глас и паметен дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
HomeKit compatibility
No