LIFX Mini Day & Dusk Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27 - 4 сијалици

SKU
HB4L3A19MTW08E27

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Работи со Alexа, Apple HomeKit и Google Assistant за гласовна контрола. Температура: 1500 к до 4000 к Лесно поставување. Едноставно преземете ја апликацијата, поврзете се на Wi-Fi и сте подготвени да ги користите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

EAN code
9347403001083
Големина
No
HomeKit compatibility
No

Product declaration