Moshi Costa - Sandstone Beige

SKU
99MO099741

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Moshi Costa - Sandstone Beige

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057252297
Боја
Ivory
Големина
15inch
Материјал
Eco-leather, Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration