Moshi Hexa - Khaki Brown

SKU
99MO112711

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Brown
Материјал
Textile
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец

Product declaration