Moshi Hexa ранец - Midnight Black

SKU
99MO112001

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Ранецот Hexa на Моши е модерен и лесен ранец со шестстрана силуета и многу простор за сите ваши основни работи. Носете го на работа, во теретана или на следната авантура низ град. Конструкцијата на еден панел на Hexa бара само 4 шевови, со што торбата му дава уникатна форма, додека ја одржува леснотијата на истиот за само 650g. Пространата внатрешност од 20 литри ги носи сите ваши работи и вклучува преграда за лаптоп до 15 инчи. Површината на Hexa е отпорна на атмосфера и е конструирана од 200D највисока густина на најлон за дополнителна издржливост. За дополнителна безбедност, Hexa има преден џеб со патенти со кратки куќишта за заштита од кражба и џеб РФИД Шилд за да ги заштити вашите лични податоци од дигитални дупчиња.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057254369
Боја
Black
Големина
No
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец

Product declaration