Moshi Hexa ранец - Midnight Black

SKU
99MO112001
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
NEXT ONE MacBook Pro 14" Slim Shoulder Bag
3.490 МКД

Достапен производ

Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Tucano Smilza Super Slim Bag for laptop 15.6 inch - Black
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Smoke Black
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

MacBook Pro 16” Sleeve
MacBook Pro 16” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
Special Price 1.890 МКД
Regular Price 2.590 МКД

Достапен производ

Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Tucano Velluto 13inch Case Stretchy neoprene & corduroy cover MacBook Pro/Air 13inch & Laptop 12inch - Green
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
iSTYLE торба за MacBook Pro 15/16" - сива
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Ранецот Hexa на Моши е модерен и лесен ранец со шестстрана силуета и многу простор за сите ваши основни работи. Носете го на работа, во теретана или на следната авантура низ град. Конструкцијата на еден панел на Hexa бара само 4 шевови, со што торбата му дава уникатна форма, додека ја одржува леснотијата на истиот за само 650g. Пространата внатрешност од 20 литри ги носи сите ваши работи и вклучува преграда за лаптоп до 15 инчи. Површината на Hexa е отпорна на атмосфера и е конструирана од 200D највисока густина на најлон за дополнителна издржливост. За дополнителна безбедност, Hexa има преден џеб со патенти со кратки куќишта за заштита од кражба и џеб РФИД Шилд за да ги заштити вашите лични податоци од дигитални дупчиња.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057254369
Боја
Black
Големина
No
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец

Product declaration