Moshi iGlaze for MacBook Pro 15inch w Touch Bar - Transparent

SKU
99MO071908

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Лесниот и едноставен дизајн на iGlaze Pro 15 е соодветен за Вашиот 15-инчен MacBook. Овозможува целосна заштита од гребнатинки, притоа нудејќи елегантен дизајн за Вашиот MacBook. Конструиран е во два дела и се потребни само неколку секунди за да се постави.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.2700
EAN code
4713057251634
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch
Капацитет
MacBook Pro 15inch Touch Bar
Материјал
Polycarbonate
Case Size
15"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration