Moshi iGlaze Hardshell за 13" MacBook Air Retina - Stealth Black

SKU
99MO071007

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.2000
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration