Moshi iGlaze HardShell за 13" MacBook Pro (2012 - 2015) - светло зелена

SKU
99MO071611

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го вашиот MacBook од гребнатини и шокови со оваа премиум покривка. Дводелна конструкција, подигнати гумени поставки и заден отвор за зголемување на протокот на воздух.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052316621
Боја
Mint
Големина
13inch
Материјал
Polycarbonate, Rubber
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration