Moshi iVisor MacBook Pro 13inch Retina Thunderbolt 3/USB-C (2020) Anti-glare Screen Protector - Black

SKU
99MO040909

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi iVisor Pro 13inch (Thunderbolt 3/USB-C) Anti-glare Screen Protector - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4713057251672
Боја
Black
Големина
MacBook Pro 13inch
Бои
Black
Материјал
Glass
Case Size
13"
Тип на футрола
Screen Protector
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017)

Product declaration