Moshi Xync with Lightning Connector - White

SKU
99MO023124
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Xync на Moshi ја елиминира потребата да се носи дополнителен кабел кога сте на патот. Тој лесно се одвојува од приклучокот и веднаш се претвора во пригоден Lightning на USB кабел за полнење или синхронизирање на вашиот iPhone, iPad или iPhone.


  • Сертифициран USB кабел кои е секогаш подготвен за полнење во движење.
  • Лизгачка USB порта за елегантен и компактен дизајн.
  • Скриен оддел за SIM картички (1 микро, 1 нано)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4712052314955
End of life
No
Боја
бела
Компатибилност - адаптер
Lightning
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017), iPad with Retina Display
iPod Compatibility
iPod touch (5th gen.)
Compatibility
iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Pro, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s/SE, iPad 4th generation, iPad Air, iPad mini, iPad mini 2, iPod touch 5th generation