Netatmo - Additional Indoor Module [NIM01-WW]:

Netatmo - Additional Indoor Module [NIM01-WW]

SKU
NIM01-WW
Дополнителен модул за Netatmo Weather Station. Овој бежичен производ може да го поставите било каде во домот. Ќе ви обезбеди информации за температурата, влажноста и CO2 количеството во воздухот и за тоа кога треба да го проветрите Вашиот дом со што ќе обезбедите витална средина. Овој модул може да се поврзе со уште три друѓи модули.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

  • Using the Additional Modules, check the Air Quality throughout the house.
  • Place an Additional Module in each room you want to monitor.
  • Receive alerts in real time.
  • The Additional Module measures the concentration of CO2, the humidity, and the temperature.
  • Go to the measurements for your Station and your Additional Modules from the App.
  • Add up to three Additional Modules to your Netatmo Weather Station.
Производител
Netatmo
Weight
No
EAN code
3700730500203
End of life
No
Боја
сребрена
Бои
No
Капацитет
No
Connectivity
No
Compatibility OS
No
Compatibility iOS
iOS 6 and higher
tvOS compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPod touch (5. gen)
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2
iPod Compatibility
No
Apple TV compatibility
No
Mac компатибилност
No
Android Compatibility
No
Compatibility
No
Wireless connection
No
Wired Connection
No
Сензори
No
Audio
No
Видео формати
No
Екран
No
Metrics Tracked
No
Отпорност на вода
No
Conditions of Use
No
Care
No
Power
No
Батерија
• Additional indoor module powered by 2 AAA batteries.
Environmental Requirements
No
Lumen Output
No
Hue bulb
No
Hue Light Output
No
Hue bridge
No
Меморија
No
Syncing
No
Димензија и тежина
• 45x45x155 mm
Што има во кутијата?
• One indoor additional module
• 4 AAA Batteries
Гаранција
No
Коментар
No