Netatmo - Thermostat

SKU
NTH01-EN-EU
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.790 МКД

Достапен производ

Apple Polishing Cloth
Apple Polishing Cloth
1.990 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
9.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Withings Body Scan Connected Health Station - Black
33.990 МКД

Достапен производ

iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.390 МКД

Достапен производ

iStyle Leather Case for AirTag - black
iStyle Leather Case for AirTag - black
Special Price 590 МКД
Regular Price 990 МКД

Достапен производ

Детали

4 различни бои

Приспособете ја рамката на вашиот Thermostat со една од 4-те бои: портокалова, жолта, зелена и плава

Механика и дизајн

Заштеда на енергија, подолго траење на батеријата.

Рачно прилагодување на температурата

Притиснете го Thermostat за да ја промените поставката за температурата.

Real-time темперетура

Погледнете ја температурата во просторијата во реално време.


Контролирајте ја топлината во домот од било каде

Користете го Netatmo Thermostat за да ја промените температурата во вашиот дом, од креветот или од другата страна на светот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Netatmo
Weight
0.2000
EAN code
3700730500241
Боја
Multicolor
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Wi-Fi
Капацитет
No
Compatibility iOS
iOS 8 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2

Product declaration