iSTYLE sleeve за MacBook Air/Pro 13" - црна

SKU
PL9911141300026

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Боја
црна
Големина
13"
Бои
Black
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2020)

Product declaration