Next One 3D заштитно стакло за iPhone SE / 8 / 7

SKU
IPH-SE-3D
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Материјал
Glass
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen)