NEXT ONE заштитно стакло за iPhone SE

SKU
IPH-SE-GLS
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Материјал
Tempered Glass
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone SE (2. gen)

Product declaration