NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Max

SKU
IPH-11PROMAX-3D
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

3D NextOne стаклената фолија е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next Provider Systems
Weight
0.0000
Големина
iPhone 11 Pro Max
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration