NextOne - Tempered Glass Screen Protector for iPhone 11 Max

SKU
IPH-11PROMAX-GLS
 

Достапност

Слични производи

NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Max
NextOne - 3D Glass Screen Protector for iPhone 11 Max
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

Детали

NextOne фолијата од калено стакло е иновативен производ кој овозможува совршена и лесна апликација за 5 секунди, со нано-плазма технологија која спречува отпечатоци од прсти и дозволува да се изнесат оригиналните бои на дисплејот, нудејќи ултра HD квалитет.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
Weight
0.0000
EAN code
6427157000228
Големина
iPhone 11 Pro Max
Материјал
Tempered Glass
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Screen Protector
Screen Protector Type
Transparent
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration