Eco friendly маска за iPhone 11 Pro Max - црвена

SKU
IPH-11PROMAX-ECO-RED
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Боја
црвена
Големина
No
Бои
Red
Материјал
Eco
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration