NextOne трансапарентна маска за iPhone 11 Pro Max

SKU
IPH11PROMAX-GLSCASE
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max