Nokia Accessory USB Charging Cable (1m) for Steel HR - Black

SKU
NOK-CABLE-HWA03
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

MagSafe Charger
MagSafe Charger
3.890 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - space gray/black
iSTYLE USB Type-C HUB 4K HDMI - space gray/black
Special Price 3.190 МКД
Regular Price 5.490 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to USB Adapter
Apple USB-C to USB Adapter
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
1.790 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

Детали

Карактеристики:

  • Овој USB кабел за полнење се користи само за Nokia Steel HR. 36mm и 40 mm и двете големини одговараат.
  • Nokia Nokia HR може да го наполните на било кој USB приклучок, како што е компјутер или USB адаптер.
  • Nokia Accessory USB Charging кабелот може да го заштити вашиот smartwatch од преполнување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nokia
Weight
0.1000
EAN code
3700546703294
Боја
Black
Модел
No
Големина
1m
Length
1 meter
Компатибилност - адаптер
USB
Compatibility
Nokia Steel HR

Product declaration