Nonda iHere 3.0 Smart Key Finder - White

SKU
IHKFWTMCC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Нема повеќе губење на вашите клучеви - Кога доцните или брзате некаде, најдете го вашиот изгубен предмет со само еден клик. iHere 3 апликацијата може да следи сигнал во радиус од 23 метри.


Направете перфектни селфи фотографии - Лесно контролирајте ја камерата на вашиот телефон со iHere. Направете перфектна селфи или групна фотографија во било кое време.


The Only Rechargeable. Item Locator in the World - Секое полнење на iHere трае до неколку недели и нема потреба од менување на батерии.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Nonda
Weight
0.1000
EAN code
853837006420
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Капацитет
No
Бои
White

Product declaration