iPhone SE

SKU
conf-iphone-se-mk
Модел
64GB %
128 GB %
Боја
(PRODUCT)RED %
црна %
бела %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

Детали

Толку многу.
За не многу.
iPhone SE. Најмоќниот Apple чип. Во најпопуларното куќиште. По најприфатлива цена. Токму тоа што го чекавме.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
црвена
Големина
64GB
Бои
(PRODUCT)RED
Дисплеј
4.7" Retina HD display
Резолуција
1334 x 750
Производител
Apple
EAN code
194252146422
Боја
(PRODUCT)RED
Модел
64 GB
Капацитет
64 GB
Производител
Apple
EAN code
194252145746
Боја
црна
Модел
64 GB
Капацитет
64 GB
Производител
Apple
EAN code
194252146088
Боја
бела
Модел
64 GB
Капацитет
64 GB
Производител
Apple
EAN code
194252147443
Боја
(PRODUCT)RED
Модел
128 GB
Големина
128GB
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB
Производител
Apple
EAN code
194252146767
Боја
црна
Модел
128 GB
Капацитет
128 GB
Производител
Apple
EAN code
194252147108
Боја
бела
Модел
128 GB
Капацитет
128 GB
Капацитет
128GB

Product declaration