Philips Hue Ambiance 5.5W GU10 EUR 2Pack of bulb

SKU
929001257603_

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Контролирајте ја температурата на бојата од ладно бело до топло бело и поставете светлосни распореди за лесна автоматизација на домот. Се поврзува со „Philips Hue“ и може да се контролира преку уреди со iOS и Android

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Philips
EAN code
8718696671184
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Димензија и тежина
Bulb Height: 57 mm
Width: 50 mm 
HomeKit compatibility
No
Environmental Requirements
Operating humidity: 5% < H < 95% (non-condensing) Operating temperature: 0 °C - 40 °C
Lumen Output
250 lm - 4000K 
Hue bulb
Life: 25000 hours Color temperature: 2200-6500 K Output: 5.5 W Input voltage: 220-240 V

Product declaration