Philips Hue Ambiance 5.5W GU10 EUR 2Pack of bulb

SKU
929001257603_

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Контролирајте ја температурата на бојата од ладно бело до топло бело и поставете светлосни распореди за лесна автоматизација на домот. Се поврзува со „Philips Hue“ и може да се контролира преку уреди со iOS и Android

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Philips
EAN code
8718696671184
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Димензија и тежина
Bulb Height: 57 mm
Width: 50 mm 
HomeKit compatibility
No
Environmental Requirements
Operating humidity: 5% < H < 95% (non-condensing) Operating temperature: 0 °C - 40 °C
Lumen Output
250 lm - 4000K 
Hue bulb
Life: 25000 hours Color temperature: 2200-6500 K Output: 5.5 W Input voltage: 220-240 V

Product declaration