COL LightStrip Plus EU/UK base mixed

SKU
915005106701_
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.790 МКД

Достапен производ

Apple Polishing Cloth
Apple Polishing Cloth
1.990 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
9.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
8.690 МКД

Достапен производ

iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 2.390 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
8.690 МКД

Достапен производ

iStyle Leather Case for AirTag - black
iStyle Leather Case for AirTag - black
Special Price 590 МКД
Regular Price 990 МКД

Достапен производ

Детали

Најфлексибилниот извор на светлина. Обликувајте го и монтирајте го на било каква тврда површина, има должина од 1 метро. Осветлете го Вашиот дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Philips
EAN code
8718696129388
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
HomeKit compatibility
No
Compatibility iOS
iOS 7 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad 2
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)
Android Compatibility
2.3.3 and higher

Product declaration