Philips Hue COL LightStrip Plus EU/UK base mixed + plug

SKU
7190155PH

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Најфлексибилниот извор на светлина. Обликувајте го и монтирајте го на било каква тврда површина, има должина од 1 метро. Осветлете го Вашиот дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Philips
EAN code
8718696129388
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Compatibility iOS
iOS 7 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)
Android Compatibility
2.3.3 and higher

Product declaration