Philips HUE TAP- EUR

SKU
929001115201_
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple AirTag (1 во пакување)
Apple AirTag (1 во пакување)
2.690 МКД

Достапен производ

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Apple AirTag (4 во пакување)
Apple AirTag (4 во пакување)
8.790 МКД

Достапен производ

NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
NEXT ONE IPAD SCRIBBLE PEN
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 3.790 МКД

Достапен производ

Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
16.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Special Price 6.490 МКД
Regular Price 8.690 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Special Price 7.990 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

Детали

Поставете ги вашите четири омилени комбинации на светла насекаде во вашиот дом со едно притиснување на копче. Користете го Philips Hue Tap како далечински управувач и истовремено исклучете или пуштете ги светлата низ домот. Целосно безжичен и работи без батерии, за вашата удобност.


Карактеристики:
  • Копчиња на конфигурирање: 4
  • Фреквентен опсег: 2400 - 2483,5 MHz
  • Доживотни: 50.000 кликови
  • Опсег: 15-30 метри
  • Опции за монтирање: слободно стоење и на ѕид
  • Работи без батерии
  • Димензии: 75x25м
  • Тежина: 90г

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Philips
EAN code
8718291790198
Боја
Gray
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Wi-Fi
Капацитет
No
Бои
Grey
HomeKit compatibility
No
Compatibility iOS
iOS 6 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPod touch (5. gen), iPod touch (4. gen)
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)
Батерија
• No batteries needed.
Што има во кутијата?
• Philips Hue Tap

Product declaration