Polaroid Cube Plus - Red

SKU
POLCPR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Светски најзабавната акциона камера во најсветлиот и мал кубен пакет НОВО! Wi-Fi + БЕСПЛАТНА апликација;
Снимајте, прегледајте, зачувајте, печатете и споделите со Вашиот мобилен уред.
8MP слики; Изборна видео стапка од 1440p / 1080p / 720p; Целосна слика и стабилизација на видео.
Вградена батерија за полнење до 107 минути од континуирано снимање по полнење.
124 ° широкоаголен објектив;
Вклучува MicroSD картичка.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Polaroid
Боја
Red
Големина
No
HomeKit compatibility
No

Product declaration