Satechi M1 Bluetooth глувче - вселенски сива

SKU
ST-ABTCMM
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Комплетирајте ја вашата работна површина со Satechi M1 Bluetooth глувчето кој нуди Bluetooth 4.0 конекција, полнење преку Type-C порта и ергономски дизајн. Беспрекорно поврзете се со омилениот Bluetooth уред за безжична контрола на работната површина или лаптопот, со опсег до 32 стапки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008260
Боја
Space Gray
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Бои
Black
Mac компатибилност
iMac, iMac 24", iMac Pro, Mac mini (2018), Mac mini M1, MacBook 12", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 16", MacBook Pro 14" - 2021, MacBook Pro 16" - 2021, Mac Studio

Product declaration