SATECHI Slim Aluminum Keypad -Gold

SKU
ST-SALKPG

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Slim Aluminum Keypad - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1900
EAN code
879961006389
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
No
Бои
Space Gray

Product declaration