SATECHI Slim Aluminum Keypad -Gold

SKU
ST-SALKPG

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Slim Aluminum Keypad - Space Gray

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1900
EAN code
879961006389
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Тастатура
No
Бои
Space Gray

Product declaration