SATECHI Wireless Charging Pad - златна

SKU
ST-WCPG

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

SATECHI Wireless Charging Pad - Gold

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1600
EAN code
879961006471
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration