SATECHI Wireless Charging Pad - златна

SKU
ST-WCPG

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

SATECHI Wireless Charging Pad - Gold

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
Weight
0.1600
EAN code
879961006471
Боја
Gold
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Charger type
Qi Wireless
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration