Next One 20W адаптер

SKU
20-PDW-CHR
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Next One
Големина
Mac mini
End of life
No
Charger type
Wall charger
Connectivity
USB-C

Product declaration