Smanos безбедоносен алармен систем + WiFi Camera - бела

SKU
W020+IP6

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

W020i комплетот е со уште една HD WiFi камера од стандардниот комплет за аларми. Ви нуди чувство на сигурност што е лесно видливо. Во несреќен случај на пробивање, истекување на гас, пожар или поплавување, не само што ќе добиете известување од апликација во реално време, исто така ќе можете да погледнете на местото на настанот за да го одредите соодветниот тек на дејствување што треба да се преземе. Без разлика дали сте на работа, на патување или на одмор, можете да имате целосен далечински управувач и монитор на вашиот дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Smanos
Weight
0.9000
EAN code
8718868403513
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Што има во кутијата?
W020 Wi-Fi Alarm System ×1 IP6 HD WiFi Camera x 1 MD2300 Wireless PIR Motion Detector ×1 DS2300 Wireless Door/Window Contact ×1 RE2300 Wireless Remote Control ×2

Product declaration